Chcesz rozpocząć karierę Web developera w marce o ugruntowanej pozycji na rynku? Masz doświadczenie w tworzeniu stron WWW w oparciu o PHP? Dołącz do międzynarodowego środowiska w Web Solutions – firmy wyspecjalizowanej w zarządzaniu domenami internetowymi z całego świata.

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie stron internetowych firmy
  • Programowanie PHP
  • Tworzenie stron internetowych od podstaw dla naszych Klientów

Wymagania:

Absolwent kierunków informatycznych z doświadczeniem w Webmasteringu i obsłudze systemów CMS. Ogólne zainteresowanie budową stron internetowych, dobra znajomość PHP, HTML i CSS. Doświadczenie w tworzeniu grafiki na potrzeby www. Kreatywność, pomysłowość, komunikatywność.

Idealny kandydat interesuje się tworzeniem stron www od podstaw, z wykorzystaniem systemu zarządzania treścią WordPress. Dobrze zna PHP i MySQL, a pojęcia z dziedziny e-commerce nie są mu obce. Potrafi wykonywać powierzone mu zadania samodzielnie i w zespole, w określonych ramach czasowych.

Mile widziane:

  • Znajomość WordPress CMS
  • Podstawowa wiedza z zakresu web-usability, e-commerce i SEO

Oferta:

Praca w kreatywnym, międzynarodowym środowisku z okazją do realizowania własnych pomysłów przy ciekawych projektach. Właściwemu kandydatowi zapewniamy dobre warunki do rozwoju własnych umiejętności poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia.

Jak aplikować:

Wyślij dokumenty aplikacyjne na adres job@web-solutions.eu. Aby uzyskać więcej informacji o oferowanym stanowisku, skontaktuj się telefonicznie z Pawłem Boryszkiem pod numerem 91 434 41 25.

See other job offers at Web Solutions – click here.