Chcesz rozpocząć karierę Webmastera w marce o ugruntowanej pozycji na rynku? Dołącz do międzynarodowego środowiska w Web Solutions – firmy wyspecjalizowanej w zarządzaniu domenami internetowymi z całego świata.

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie stron internetowych firmy
  • Zarządzanie kampaniami reklamowymi Adwords
  • Pomoc w tworzenie stron internetowych dla naszych Klientów

Wymagania:

  • absolwent lub student kierunków informatycznych
  • doświadczenie w Webmasteringu (HTML, CSS, JS)
  • ogólna znajomość systemów CMS
  • dobra znajomość Adwords
  • znajomość e-commerce
  • zainteresowanie budową stron internetowych od podstaw
  • kreatywność, pomysłowość, komunikatywność

Idealny kandydat ma bogate doświadczenie z Google Adwords, a pojęcia z dziedziny e-commerce nie są mu obce. Tworzy strony www od podstaw w oparciu o system zarządzania treścią WordPress. Dobrze zna javascript i jquery. Potrafi wykonywać powierzone mu zadania samodzielnie i w zespole, w określonych ramach czasowych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu grafiki na potrzeby www
  • wiedza z zakresu web-usability i SEO
  • znajomość PHP

Oferta:

Praca w kreatywnym, międzynarodowym środowisku z okazją do realizowania własnych pomysłów przy ciekawych projektach. Właściwemu kandydatowi zapewniamy dobre warunki do rozwoju własnych umiejętności poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia.

Jak aplikować:

Wyślij dokumenty aplikacyjne na adres job@web-solutions.eu. Aby uzyskać więcej informacji o oferowanym stanowisku, skontaktuj się telefonicznie z Pawłem Boryszkiem pod numerem 914344125.

This offer is now obsolete and no longer valid. Oferta nieaktualna.

See other job offers at Web Solutions – click here.