Chcesz rozpocząć karierę Webmastera w marce o ugruntowanej pozycji na rynku? Dołącz do międzynarodowego środowiska w Web Solutions – firmy wyspecjalizowanej w zarządzaniu domenami internetowymi z całego świata.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie stroną internetową firmy
  • Projektowanie stron internetowych dla Klientów firmy
  • Projektowanie prostych elementów i materiałów graficznych

Wymagania:

Absolwent lub student kierunków informatycznych z doświadczeniem w Webmasteringu i obsłudze systemów CMS. Ogólne zainteresowanie budową stron internetowych, dobra znajomość HTML i CSS. Doświadczenie w tworzeniu grafiki na potrzeby www. Kreatywność, pomysłowość, komunikatywność i chęć do zdobywania doświadczenia.

Idealny kandydat interesuje się tworzeniem stron internetowych od podstaw z wykorzystaniem systemu zarządzania treścią WordPress. Potrafi wykonywać powierzone mu zadania samodzielnie i w zespole w określonych ramach czasowych.

Mile widziane:

  • Znajomość PHP, MySQL oraz javascript
  • Znajomość WordPress CMS
  • Doświadczenie z Google AdWords
  • Podstawowa wiedza z zakresu web-usability, e-commerce i SEO

Oferta:

Praca w kreatywnym, międzynarodowym środowisku z okazją do realizowania własnych pomysłów. Dla właściwego kandydata zapewniamy dobre warunki do rozwoju własnych umiejętności oraz kariery w prosperującej firmie. Dodatkowo jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o ilość godzin pracy tygodniowo czy dopasowanie do wykładów i egzaminów.

Jak aplikować:

Wyślij dokumenty aplikacyjne na adres job@web-solutions.eu. Aby uzyskać więcej informacji o oferowanym stanowisku, skontaktuj się telefonicznie z Pawłem Boryszkiem pod numerem 91 434 41 25.

Oferta nieaktualna / This offer is now obsolete and no longer valid.