Chcesz rozpocząć karierę programisty w marce o ugruntowanej pozycji na rynku? Dołącz do międzynarodowego środowiska w Web Solutions – firmy wyspecjalizowanej w zarządzaniu domenami internetowymi z całego świata.

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach realizowanych w oparciu o technologię .NET
  • Utrzymywanie oraz rozwój oprogramowania webowego

Zatrudniona na tym stanowisku osoba zostanie częścią zespołu złożonego z doświadczonych oraz młodych programistów, rozwijających oprogramowanie związane z branżą domen internetowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (także student 4 i 5 roku)
  • Znajomość C#.NET oraz środowiska Visual Studio
  • Znajomość JavaScript (jquery) oraz ajax
  • Dobra znajomość HTML oraz CSS
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych w oparciu o mysql
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (SVN)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, komunikatywność
  • Pasja do nowych technologii
  • Znajomość jezyka agnielskiego w stopniu komunikatywnym

Idealny kandydat interesuje się tworzeniem i rozwijaniem oprogramowania internetowego bazującego na nowych technologiach. Ma wiedzę programistyczną opartą na silnych fundamentach. Potrafi wykonywać powierzone mu zadania samodzielnie i w zespole w określonych ramach czasowych.

Mile widziane:

  • Znajomość PHP oraz środowiska WordPress

Doceniamy indywidualne podejście i zapewniamy zarówno wolność przy rozwiązywaniu powierzonych problemów, jak i wsparcie reszty zespołu. Dla odpowiedniej osoby praca w Web Solutions będzie szansą na rozwijanie własnych umiejętności i naukę od starszych stażem kolegów.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i świetnie zgranym zespole
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość wpływania na ostateczny kształt i funkcjonalność systemu

Web Solutions powstało w roku 1998 w Danii. Nasze szczecińskie biuro funkcjonuje od roku 2008.

Dołączysz do międzynarodowego, miłego i wesołego środowiska – z masą wspólnych doświadczeń nie tylko bezpośrednio związanych z pracą. Pomimo ugruntowanej pozycji firmy, nasze działania zawsze starają się wnieść powiew świeżości.

Jak dołączyć do Web Solutions?

Wyślij swoją aplikację wraz z CV na adres job@web-solutions.eu. W przypadku pytań odnośnie oferowanego stanowiska skontaktuj się z Piotrem Wilgą pod numerem telefonu 914344125.

Nadsyłane CV powinny zawierać następującą klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833). “

This offer is now obsolete and no longer valid. Oferta nieaktualna.