Znasz się na optymalizacji i pozycjonowaniu? Jeszcze się uczysz, ale już chciałbyś zdobywać doświadczenie? Chcesz rozpocząć karierę w marce o ugruntowanej pozycji na rynku? Dołącz do Web Solutions – firmy wyspecjalizowanej w zarządzaniu domenami internetowymi z całego świata.

Zakres obowiązków:

  • działania SEO i SEM

Wymagania:

  • student kierunków informatycznych
  • znajomość SEO i SEM
  • ogólna znajomość systemu CMS WordPress
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • znajomość rynku e-commerce
  • kreatywność, pomysłowość, komunikatywność

Oferta:

Praca idealna dla studenta lub studentki – elastyczny czas pracy w niepełnym wymiarze godzin. Kreatywne, międzynarodowe środowisko, sprzyjające realizacji własnych pomysłów, nauce i rozwijaniu umiejętności. Po ukończeniu zlecenia możliwość otrzymania propozycji stałej pracy.

Jak aplikować:

Wyślij dokumenty aplikacyjne na adres job@web-solutions.eu. Aby uzyskać więcej informacji o oferowanym stanowisku, skontaktuj się telefonicznie z Pawłem Boryszkiem pod numerem 914344125.

Ogłoszenie nieaktualne